top of page

Viivin Petsku Egorazzille, "Helpoin ero ikinä"

  • 4.8.2010
  • 1 min käytetty lukemiseen
ree

Miss Suomi Viivi Pumpasen exä Pezhman Ahmadi osoitti morsiammelleen ovea ja lähti sitten ystäviensä kanssa Espanjaan.


Egorazzi tavoitti lomalta kotiutuneen Petskun virkeänä ja hyväntuulisena. "Olen nauttinut lomasta ilman sydänsuruja ja pidin todella hauskaa ystävieni kanssa", Petsku kertoi.


Petskun mukaan Viivi ei enää ollut se tyttö johon hän tutustui, vaikka ymmärsikin että tällä oli ollut paljon stressiä Miss Universum -kilpailun vuoksi."Iloisuus vaihtui raivareihin, u know, she cross(ed) the line", Petsku hymähtää.


Tällä Seiskan matkalla kaikki oli vielä hyvin: näin syntyy kuuluisa Viivi-tatuointi (video yllä)


Petsku linjaa itsekin hieman hämärtyneesti heidän seurusteluaikaansa.


"Sen 8-9 kuukautta mitä olimme yhdessä, ei minulla ole mitään syytä puolustella Viiviä ja hänen tekemisistään", Petsku korostaa.


"Olen nuoresta iästäni huolimatta ollut aina pitkissä suhteissa, (3 x yli 2v). Suhde Viivin kanssa on tähän astisista lyhyin, vaikken aikaisemmissa suhteissani olekaan asunut kenenkään kanssa yhdessä."


Petskun äänestä voikin aistia, että hän vaikuttaa jopa helpottuneelta. "Tämä oli helpoin ero ikinä."


Egorazzi toivottaa ihanuutta Petskun elämään.


-EGORAZZI-


bottom of page