top of page

Parikymppinen Sophie tehnyt jo $95 miljoonaa tuuletinsivustolla: pitämällä vaatteet päällä – ooäf-kuvien TOP 9!

  • Writer: Toimitus
    Toimitus
  • 27.11.2025
  • 1 min käytetty lukemiseen

Päivitetty: 28.11.2025

Hyvin menee, mutta menköön - Sophia tienasi oo-äffässä 80 milliä riisumatta juuri mitään | kuva: X.com
Hyvin menee, mutta menköön - Sophia tienasi oo-äffässä 95 milliä riisumatta juuri mitään | X.com

Enemmän voi joskus olla vähemmän, mutta tämän brunetin enemmän päällä tarkoitti myös enemmän pankkitilillä. Kymmeniä miljoonia enemmän!


Toki Sophie Rain on jo nopealla vilkaisulla geenilottovoittaja.


Ja Eurojackpot-lottovoiton kokoinen on myös hänen pankkitilinsä saldo.


Nimittäin hänen kerrotaan jo tienanneen yli $95 miljoonaa onalla Oo-äff profiilillaan ainoastaan ensimmäisen 18 kuukauden aikana!


Kahdeksankymmentä miljoonaa!


Ja jos aivot jotekin edes kykenisivät prosessoimaan, että summan saanut kurvikas brunetti, joka on kotoisin ja edelleen asuu Floridassa, on ainoastaan vähän reilu parikymppinen.


Vielä vaikeampaa on ymmärtää, että hänen tuuletinsivustollaan ainoastaan tanssitaan ja poseerataan vaatteet päällä.


Kyllä, luit oikein: vaateet päällä — olkoonkin niiden vaatteiden olevan melkoisia nakinkuoria, tai bikineitä, mutta ilman alastomuutta.


EGORAZZI kävi Sophien X-tilin (ne harvat kuvat) läpi ja poimi sieltä vaatteet-päällä-kuvien kuumimmat, ja pani ne suurinpiirtein julkaisujärjestykseen.


80 MILJOONAN ARVOISET VAATTEET-PÄÄLLÄ-KUVAT – TOP 9:


9. SIJA:

8. SIJA:

7. SIJA:

6. SIJA:

5. SIJA:

4. SIJA:

3. SIJA:

2. SIJA:


1. SIJA:

Eikä tässä vielä kaikki, eipä tietenkään!


Hän liittyi tuuletinsivustolle vasta vuonna 2023 ja jo seuraavana vuonna hänestä tuli alustan ison tähti, ja kahden vuoden sisällöntuottamisen jälkeen hän on alustan suurin tähti. Piste.


Kaikki tämä: vaatteet päällä!


Olkoonkin se vaate minkälainen nakinkuori tahansa!


Sophie liittyi OF:iin heti täytettyään 18, ja tienasi ensimmäisen kolmen tunnin aikana miljoona dollaria -- kyllä luit oikein: milli kolmessa tunnissa!


Susanna Penttilä sentään sai olla jyystettynä joka päivä, kuukaudesta toiseen tienatakseen sadat tonninsa.


Aina vähemmän ei todellakaan ole ollut enemmän!


-EGORAZZI & X-

bottom of page