"Käsityöthän ne on aina mielessä" - mutta hypätään nyt Svanhildin kuviin ensin: lokakuun Kuukauden Mirri esittelee kannunsa! ✪

EGORAZZIn lokakuun KUUKAUDEN MIRRI Svanhild on upea luomukaunotar.
Ja kelläpä sitä nyt ei olisi aina ne käsityöt mielessä, mutta katsotaan nyt ensin kuitenkin tämän povipommin kuvat.
Ja tietysti se mirri siellä käsitöiden, eli kaiken sen kirnuamisen ja kehräämisen, lomassa lopuksi tietysti paljastuukin -- ja VIP-huoneessa jäsenille aivan kaikki, ja aivan heti!
Kissa kiitoksella elää ja Mirri some-tykkäyksillä, ja olisi suorastaan sulaa tyhmyyttä olla jakamatta tätä mirriä, koska sehän on vastavuoroista!
KATSO LISÄÄ: AVOTOIMISTOKELVOTTOMAT MIRRIKUVAT!
-EGORAZZI-
Tästä matka jatkuu VIP-huoneeseen:
EGORAZZI on ilmestynyt vuodesta 2009 saakka. Olemme itsenäinen media, ilman mediataloa takana. Olemme myös pohjoismaiden suurin miehille suunnattu elämäntapalehti. VIP-huone on jäsenille tarkoitettu osio, jossa on:
Suomityttöjen rohkeimmat- ja nakukuvat
K-18 bonusmateriaali
Behind the Scenes -materiaalit
Kuvia ja videoita on tuhansia. 19,95 euron kertamaksulla saat elinkautisen jäsenyyden, ja pääsyn materiaaliin, josta pidät, mutta ennen kaikkea mahdollistat, että jatkossakin voimme tarjota rohkeaa ja laadukasta materiaalia Suomitytöistä!



