top of page

ISIS-fani julkaisi oman alastonkuvansa – naiset nauroivat miehen pienelle penikselle!

  • 26.4.2016
  • 1 min käytetty lukemiseen

ISIS-fanin alastonkuvan pikku penis huvitti netissä | TWITTER

Terrorismia avoimesti kannattava fani julkaisi alastonkuvan sosiaalisessa mediassa, ja joutui välittömästi naurun kohteeksi pienen peniksensä vuoksi.

ISIS-terrorismijärjestöä fanittava lontoolaismies joutui naisten ivan ja pilkan kohteeksi julkaistuaan oman alastonkuvansa Twitterissä.

Lähinnä torakkaa muistuttava Jazwari Saraqib oli luullut pystyvänsä iskemään netistä naisia esittelemällä sukukalleutensa.


Ilmeisesti tällä ISIS:in värvääjäksikin epäilyllä miehellä ei ollut oikein vertailupohjaa peniksistä, koska oli luullut tekevänsä vastakkaiseen sukupuoleen vaikutuksen pikku kikkelillään.

Miehen pippeli saikin netissä täystyrmäyksen.

Hän lähetti väärälle ISIS-fanitytölle kuvan pilistään“, avautuu yksi kuvan nähneistä naisista Irish Mirror -lehdelle.

Ennen peniskuvansa jakamista, tämä pikkukulli on jakanut sosiaalisessa mediassa paljon ääri-islamia tukevaa propagandaa.

Ehkä pienipenisyys saattaakin olla isompikin ongelma ISIS:in joukoissa?

-EGORAZZI-

bottom of page