Brunetin pystyt & täydelliset tissit tyrkyllä läpinäkyvissä micro-bikineissä – herkkupepun pakaroita erottaa vain naru!
- 28.6.2017
- 1 min käytetty lukemiseen
Suomessa terminen kesä on se aika, jolloin mennään rannalle bikineissä aina, kun vain aurinko sattuu paistamaan.
Näillä leveysasteilla (akrtisen) lämpötilan ei anneta pilata hyvää päivää rannalla ja auringonottomahdollisuutta.
Oikeastaan, ihan käytännön syistä Suomessa pitäisi oikeastaan määrätä burkhini pakolliseksi rantavaatteeksi, jo kansanterveydellisistäkin syistä.
Toista se on maailmalla, jossa aurinkoa voi palvoa vaikka pienen pienissä micro-bikineissä.
Kuten tämän videon seksikäs latino.
Toisaalta noissa bikineissä ei kyllä edes pääse paljon rusketusrajoja syntymään, kun herkkupepun pakarat erottaa toisistaan vain naru — vai pitäisikö sanoa lanka.
Ja tarkempi tarkastelu osoittaa, että pienistä nännejä peittävistä lapuista näkee kyllä aivan läpi.
Tässä asussa saattaisi tulla käyttäjälleen vilu Suomen rannoilla.
Jos ei muuten, niin ainakin ylipainoisten, huumorintajuttomien kukkahattutätien asusta kirvoittamaa some-palautetta lukiessa.
-EGORAZZI-



