top of page

Nännilävistykset & märkä teepaita: sydäriä odotellessa – näin kuumassa kattauksessa on parempi ollakin suihkussa!

  • 22.5.2018
  • 1 min käytetty lukemiseen

Eihän sitä yleensä T-paita päällä suihkuun mennä, mutta tehdään nyt sitten poikkeus.

Videon brunetti on nimittäin nännilävistykseen poikkeuksen arvoinen tapaus.

Ja jos on nuo läpinäkyvän valkoisen topin peittämät tissit terhakkaan täydelliset, sitä ovat myös tämän seksipommin herkkupeppu.


Ja tokihan stringi-bikinit on vedetty sitten ihan korviin asti, joten mikäs noita pyöreitä pakaroita onkaan hinkatessa suihkukaapin oveen.

Suihkuhan on siitä kätevä, että sinne voi mennä sekä lämmittelemään, että viilentymään ja näin kuumaa kattausta kuolatessa kylmä suihku olisikin enemmän kuin paikallaan.

Koska tälläinen herutusvideo nostaa sen verran pulssia ja verenpainetta, että sitä joutuu katsomaan statuksella: sydäriä odotellessa.

Ja tuntuu, että höyrystyy kyllä muutkin, kun pelkästään tuo suihkukaappi!

-EGORAZZI-

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki
Naku Naapurintyttö: Jessica Lorin

LISÄÄ KUVIA KLIKKAAMALLA KUVIA -> KLIKKAA NAAPURINTYTTÖ AIVAN NAKUKSI EGORAZZIN VIP-HUONEESSA! – 15 rivoa bonuskuvaa! Linkki toimii patina- ja vuosijäsenille -> LIITY VIP-HUONEEN JÄSENEKSI TÄÄLTÄ!

 
 
bottom of page