Jättitissisiä, sinisilmäisiä blondeja. Sellaisiahan ne puputytöt ovat. Ovat aina olleet. Väärin. Jättimäiset tissit ovat enemmänkin poikkeus kuin sääntö, tässä brunetti selllainen.
Playmate-malli, eli keskiaukeaman tyttö, oli Playboy-lehden syömähammas.
Näennäisesti naapurintyttöjä nakuna. Tosiasiassa mistään naapurustosta ei sellaisia seksipommeja löytynyt.
Jättitissisiä ja sinisilmäisiä blondeja.
Blondeilla varmaan oli yliedustus, mutta itse asiassa Playmate-mallit olivat melko pienirintaisia, nykytermein jopa 'lautoja'.
Jättimäisimillään Playmate-mallien tissit käväisivät juuri 2010-luvun alussa; vuonna 2010, ja vuoden 2011 aikana nähtiin jopa kahdet kaikkien aikojen isoimmat playmate-tissit. Isoimmat tissit kuuluivat punapäälle ja brunettille... mutta olihan siellä se blondikin.
Tässä yksi blondeista... tai noh... näissä kuvissa jo ruskeahiuksina: Sabrina Nicole.
Sabrina teki Playboy-esiintymisensä vuonna 2015, ja Sabrinan kuvien julkaisuvuonna nämä olivat siihen saakka yksiä isoimpia Playmate-tissejä.
Sabrina on jo nimenä sellainen, että se velvoittaa, mitä tulee rintoihin -- ja niiden kokoon!
Ja mitä blondiin kliseiseen stereotypiaan tulee: vaikka tämä povipommi näissä kuvissa on liki maantienharmaassa kuontalossa, ja vieläpä melko kynityssä sellaisessa, hänen ensimmäisissä Playboy-kuvasarjoissaan päässä oli pitkät platinablondit kutrit. Eli miten se blondi nyt sitten määritelläään?
Nuo Sabrinan platinablondiset nuoruuskuvat pääsee tsekkaamaan EGORAZZIn VIP-HUONEESSA!
... mutta asiaan: eli niihini TOPLESS-kuviin yksistä kaikkien aikojen isoimmista Playmate-mallin tisseistä.
KATSO LISÄÄ: SABRINA ESITTELEE TAJUTTOMAT TYKKINSÄ!!
-EGORAZZI & PLAYBOYPLUS-