Jos ei heilaa helluntaina, ei heilaa koko kesänä, kuuluu sanonta. Toiset puolestaan vannovat vaihtoehtoisesti sen nimeen, että jos ei heilaa helluntaina, juhannuksena jonoa.
Joulu on joka talvi, mutta juhannus vain kerran kesässä. Siksi siitä pitääkin ottaa kaikki ilo irti, mutta aivan ensimmäiseksi jättää pikkuhousut kotiin.
Irina Tundra onkin täydellinen helluntaiheila, ja saattaa siis pelastaa koko kesäsi!
Tumma ja tatuoitu sekä taatusti niin tuhma, että pikkuhousujen riisumiseen ei tarvitse käyttää aikaa.
Eikä ahdistavien ja vaikeasti irroitettavien rintaliivien riisumiseen.
Koska kuten täydellisen juhannusheilan kuuluukin; Irina on jättänyt sekä pikkuhousunsa, että rintaliivinsä helluntain kunniaksi kotiin.
Ja mikäpä olisikaan Suomen kauniissa luonnossa, ja lyhyessä mutta vähälumisessa kesässä parempaa kuin hankkiutua eroon myös ahdistavasta mekosta ja keimailla luonnossa aivan eevan asussa.
Varsinkin silloin jos helleaalto sattuu osumaan kohdalle!
Ja mikäpä voisikaan tehdä tylsästä sukulaisten kanssa vietetystä helluntaista paremman kuin törmätä uimakopissa tummaan, tatuoituun ja tuhmaan Irinaan täysin nakuna?
Siis niin, että juuri Irina olisi nakuna, et sinä!
Realistisesti mahdollisuudet tähän kuitenkin ovat melko pienet.
Onneksi voi kuitenkin kuolata näitä Irinan vähäpukeisia helluntaiheilakuvia...
... sillä Irinan uimakopille riittää jonoa, sillä kun on tämä heila helluntaina, niin juhannuksena voikin sitten odottaa niitä jonoksi asti!
-> HELLLUNTAIHEILA IRINA TÄYSIN NAKUNA VIP-HUONEESSA [K-18]!
-EGORAZZI & PHOTOLIES.COM-