Eksoottinen seksipommi tunnetaan ennen kaikkea tisseistään. Noista jättimäisistä ja luomumaisista kanuunoista. Liian vähälle huomiolle on jäänyt hänen peppunsa, mutta eihän pantteri pääse pilkuistaan.
Huippumissi Asal Bargh tunnetaan ennen kaikkea hänen tisseistään.
Noista luomumaisista jättitisseistään.
Silti tuntuu, että aivan liian vähälle huomiolle on jäänyt Asalin pyöreääkin pyöreämpi herkkupeppu...
... tuo 105-senttinen hanuri on nimittäin melkoinen herkkupala, mutta eihän pantteri pääse eroon pilkuistaan. Yleisesti 40 tuuman ympärysmittaa pidetään jättipeppuna, ja tämä brunetti lyö tuon mitan tuumalla; eli mopolla ei olla lähdetty moottoritielle!
Ja vaikka Asal näissä kuvissa pantterikuosissa onkin, viitataan panttereilla tässä yhteydessä näitä kuvia kuolaaviin: Asalin tissithän ne on ne mitkä kiinnostaa!
Ja puolestaan kuvista puheenollen: nämä ovat selfie-kuvia, joita Asal jakaa Playboy CENTERFOLD -tilinsä tilaajille. Asal oli myös kaikkien aikojen ensimmäinen suomalainen, joka hyväksyttiin Playboyn Centerfold -alustalle.
Samaisesta Centerfoldista löytyy muun muassa: Cardi B, Mia Khalifa ja Amber Rose.
Materiaali on suorastaan sellaista, ja sen verran kuumaa, että sen katsominen huutaa silmille hitsauslaseja.
Kysyimmekin Asalilta miten läheistä tuttavuutta hänen katseenvangitsijoitsensa kanssa pääsee tekemään, jos alkaa Asalin CENTERFOLD-tilaajaksi?
"Todella rohkeita", Asal vastaa.
"Tissit on ihan kyllä topless kuvissa, joita jaan tilaajilleni. Ja peppuakin jaan!". Ja korjaa heti nauraen perään: "Jaan siis peppukuvia!".
Ei kai tässä enää tarvitse enempää sanoa, mutta jos vielä tarvitset vakuuttelua, niin tsekkaa ihmeessä (ilmaiseksi)...
-> KATSO LISÄÄ ASALIN CENTERFOLD KUVIA EGORAZZIN VIP-HUONEESSA!
"Niin, nämä kuvathan on niitä kilttejä kuvia!", Asal summaa.
Sen sijaan, jos tuli sellainen tunne, että ne tissit on nähtävä nyt ja heti, sitten kannattaa siirtyä suoraan Asalin Centerfold-sivulle:
-> ASAL BARGH PLAYBOYN KESKIAUKEAMALLA!
-EGORAZZI-