Hyvää, että kadonnut kuvasarja löytyi, vaikka moka olikin paha, sillä näitä Suomen kuumimman povipommin rivoja herkkupeppukuvia kuolaa ihan mielellään. Eikä tässä tietenkään vielä kaikki.
Se, että yksittäinen kuva silloin tällöin häviää, mutta että kokonainen kuvasarja?
Asal Bargh on yksi Suomen kuumimmista povipommeista. Eikä suotta, hänen luomumaiset tissinsä ovat suorastaan täydelliset.
Kun useampi vuosi sitten tropiikissa otettu (kadonnut) bikinikuvasarja yht'äkkiä löytyy arkistojen kätköistä, syytämme noita Asalin lolloja!
Nimittäin näissä bikinikuvissa ei tämän eksoottisen seksipommin tissejä näy lainkaan.
"Todennäköisesti tässä on käynyt niin, että kuvat ovat olleet liian samankaltaisia, jotta niistä olisi saanut kuvasarjan. Ja ehkä siitä syystä ne ovat unohtuneet mappi Ö:hön?", Asal epäilee.
Kyseessä ei siis ole tissien piiloleikin takia roskiin heitetty kuvasarja. Ja onhan Asalin treenattu, ja 104cm ympärysmittainen, pyöreä herkkupeppu kuolattavuudeltaan ihan kuuminta hottia.
Mutta poislukien sama asento... kuvathan ovat tyystin erilaisia. Hyvät, pahat ja rivot -poseeraukset, voisi hyvinkin olla niiden teema.
BIKINIPEPPU ASALIN HYVÄT, PAHAT JA RIVOT POSEERAUKSET:
Hyvät...
... pahat...
... ja rivot.
Naurava Asal on ehdottomasti hyvä, mutta onko paha Asal sittenkin vain kuvassa ujo?
Rivosta ei varmaan tarvitse edes kättä vääntää.
Eikä tässä vielä kaikki, eihän Asal?
"Niin, onhan siellä sitten se kuvasarja rantakirpussa, jossa näkyy kyllä ihan kaikki. Se on kyllä vähän liian paljastava".
Ja totta tosiaan, asu ei ole kovinkaan peittävä.
"Uunoturhapuropaita. Ei Muuta!"
Ei siis mitään muuta kuin reikäpaita... edes bikinialaosaa?
"Ei muuta!".
-> ASAL BARGH PALJASTAVIMMASSA KUVASSA KOSKAAN EGORAZZIN VIP-HUONEESSA!
Ei paha!!!
-EGORAZZI & ROCKYJAY-