Hyvää marjapaikkaa ei yleensä paljasteta kaverille. Me paljastamme somen mehukkaimman marjapaikan, mutta saatat hyvinkin saapua sinne liian myöhään.
Isabelle Miller on niin kurvikas, että hänen kuviensa jälkeen koko kurvikas-sanan käyttö pitää uudelleenharkita.
157-senttinen seksipommi on taskuvenuksen mitoissa, mutta sen lisäksi hänellä on mittasuhteiltaan erittäin pitkät sääret.
Tämä tarkoittaa sitä, että käytännössä mihin tissit loppuu, siitä peppu alkaa.
Isabellella on kuitenkin kaksi Instatiliä: varsinainen tili, ja sitten tämä marjapaikka.
Hyvää marjapaikkaa ei tulisi ikinä paljastaa -- edes kaverille -- ja juuri sen vuoksi saatat saapua tälle marjapaikalle liian myöhään.
EGORAZZI kävi katsastamassa Isabellen marjapaikan, poimi sieltä ne aidot nakukuvat, ja pani ne tykkäysten mukaiseen järjestykseen.
MESTARITEOSMAISET KURVIT - NAKUKUVIEN TOP 10:
10. SIJA:
9. SIJA:
8. SIJA:
7. SIJA:
6. SIJA:
5. SIJA:
4. SIJA:
3. SIJA:
2. SIJA:
1. SIJA:
Mikäli kuvien sijaan löysit vain Instagramin tekstejä: "tiliä ei ole olemassa" tai "kuva on poistettu", johtuu se siitä, että liian moni on saapunut tähän marjapaikkaan, ja klikannut raportointinappulaa kuin viimeistä päivää.
Olit yksinkertaisesti liian hidas!
Apuun rientää kuitenkin Twitter, josta Isabellen kuvia ei sensuroida.
-> ISABELLE MILLER ROHKEANA TWITTERISSÄ - KUVAT!
Isabellen marjapaikan esittelytekstissä hän toteaa vakaasti uskovansa, että ihmisvartalo on mestariteos.
Tästä voi kuitenkin olla hyvinkin eri mieltä.
Aivan kuten jokainen maalaus ei ole mestariteos, ei myöskään jokainen vartalo ole mestariteos, eikä tarvisekaan olla.
Sen sijaan Isabellen yhtä kurvia oleva vartalo on mestariteos.
-EGORAZZI & INSTAGRAM-